Prejsť na obsah

Začiatkom roka 2022 sme začali pracovať aj na projekte štyroch rodinných dvojdomov, ktorý sa nachádza v malebnej, turistickej oblasti kúsok za prírodnou rezerváciou Manínska tiesňava, konkrétne v obci Kostolec.Táto lokalita je zaujímavá hlavne svojou bohatou faunou a flórou, ktorá ponúka množstvo možností na relax, turistiku, načerpanie energie a užívanie si ničím nerušený oddych v lone prírody.

 

Veľmi nás teda teší, že Vás môžme po pomerne krátkom čase, týmto príspevkom informovať o spustení predaja pozemkov, schválených na výstavbu už spomínaných rodinných dvojdomov. Už teraz si môžete iba u nás zarezervovať jeden z pozemkov a zabezpečiť si miesto pre svoj nový domov prípadné pre víkendové sídlo v tejto očarujúcej lokalite.

                               

Na záver by sme radi spomenuli, že kúpou pozemku alebo dokončeného rodinného domu, prispejete materským školám na vzdelávanie detí v oblasti ekológie a ochrany prírody a občianskemu združeniu, ktoré sa zaoberá zberom odpadu z prírody a tým prispieva k čisteniu našej planéty.

 

Všetky ostatné informácie ohľadom nehnuteľnosti nájdete na našej stránke levelreality.sk v sekcií nehnuteľnosti.