EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom s priestranným pozemkom Veľké Rovné

Mám záujem

Kontaktujte nás

120 m2

ROZLOHA

165 000 €

CENA

Ďalšie vlastnosti

Pozemok

1429 m2

Úžitková plocha

200 m2

Popis

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v katastrálnom území obce Veľké Rovné. K nehnuteľnosti prislúcha priestranná garáž s rozmermi 6×4 metre, kôlňa na náradie, humno s letnou kuchynkou, hospodárska budova s dvoma pivnicami (jedna na ovocie a zeleninu a druhá na zemiaky) s rozmermi 1×3 metre a rozľahlý slnečný pozemok o rozlohe 1429m2.

Samotná nehnuteľnosť disponuje vstupnou chodbou, z ktorej sa dostanete do dvoch samostatných izieb, kúpeľne, oddelenej toalety a kuchyne, z ktorej prejdete do obývacej miestnosti. Na poschodí sa nachádza jedna samostatná izba a zvyšok podlažia je nedorobený, tým pádom si ho môže nový majiteľ dorobiť dispozične podľa svojich predstáv.

O odkladací priestor nebude núdza nakoľko je rodinný dom podpivničený a nachádzajú sa pod ním dve pivnice, každá o výmere okolo 20m2. V jednej z týchto pivníc sa nachádza kotol na tuhé palivo a tak isto aj plynový kotol.

Nehnuteľnosť je v zachovanom pôvodnom stave so sedlovou strechou plechového charakteru, má pôvodné drevené okná a nie je zateplená. Mesačné náklady na energie sú vo výške okolo 50€. Tieto nízke náklady sú spôsobené tým, že je nehnuteľnosť napojená na rezervoár pitnej vody, ktorá steká z hory, má žumpu s kapacitou 5 kubíkov, na ktorú je napojené len WC a ostatný odpad je riešený trativodom. Hlavné náklady na energie teda tvorí plyn a elektrická energia, ktorými nehnuteľnosť taktiež disponuje.

Táto nehnuteľnosť je svojou dispozíciou a rozmerom pozemku veľmi atraktívna hlavne pre rodiny s deťmi a tých, ktorý majú radi relax v záhrade.

Obec Veľké rovné taktiež disponuje slušnou občianskou vybavenosťou nakoľko sa tu nachádza škola, škôlka, zastávka SAD, pošta, kostol, potraviny, čerpacia stanica a niekoľko pohostinstiev alebo miestnych prevádzok.

Samozrejmosťou sú finančné a právne služby v cene. V prípade potreby Vám zabezpečíme hypotekárny úver s kompletným servisom tak isto v cene. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie kontaktujte makléra.

Fotky

Realitný maklér
Samuel Badík Realitný maklér

Neváhajte nás kontaktovať

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

+421910543004