Investičný projekt 4 rodinných dvojdomov Kostolec

Mám záujem

Kontaktujte nás

103 m2

ROZLOHA

320 000 €

CENA

Kostolec

LOKALITA

Ďalšie vlastnosti

Pozemok

262 m2

Úžitková plocha

160 m2

Garáž

áno

Popis

Dávame do ponuky náš nový investičný projekt štyroch rodinných dvojdomov so zastavanou plochou 103m2 a úžitkovou plochou 160m2 v obci Kostolec, ktorá je vzdialená 10 km od okresného mesta Považská Bystrica s výbornou dostupnosťou na diaľnicu, vo vzdialenosti od obce 10 km.
Obec Kostolec sa nachádza v oblasti kde je viacero možností na turistiku, cykloturistiku alebo aktívny oddych v prírode.
Projekt je zameraný pre klientov, ktorí sú radi obkolesení prírodou a vyhľadávajú kľudné lokality vhodné na bývanie a rekreáciu.
Pozemok s juhozápadnou orientáciou poskytuje dostatočný priestor k výstavbe dvojdomov, ku ktorým bude vybudovaná súkromná prístupová cesta, na ktorej sa budú nachádzať parkovacie miesta.
K pozemku, na ktorom budú vybudované rodinné domy prislúcha ďalší pozemok, oddelený malým potôčikom, kde vznikne menšie detské ihrisko, ktoré zabezpečí dostatok zábavy pre Vaše ratolesti a môžete ich zároveň sledovať z pohodlia Vášho nového domova, alebo zo záhrady, ktorá bude mať ideálnu výmeru 262m2.
Vybudovaním samostatnej prístupovej cesty a štyroch dvojdomov, vznikne osem bytových jednotiek, čo už môžeme považovať za menšiu komunitu, vhodnú pre rodiny so svojimi priateľmi, ktorí si chcú užívať ticho, ničím nerušené večery a okolitú prírodu.

Viac informácií ohľadom projektu a o možnosti investovania na uvedených kontaktných údajoch.

Fotky

Realitný maklér
Samuel Badík Realitný maklér

Neváhajte nás kontaktovať

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

+421910543004

Realitný maklér