Krásny pozemok s podielom na prístupovej ceste v Hornom Hričove

Mám záujem

Kontaktujte nás

707 m2

ROZLOHA

105 €

CENA

Ďalšie vlastnosti

Pozemok

707 m2

Popis

Dávame do Vašej pozornosti krásny, slnečný, rovinatý pozemok v katastrálnom území obce Horný Hričov o celkovej výmere 847 m2. Samotný stavebný pozemok má výmeru 707 m2 s dĺžkou 28 metrov a šírkou 25 metrov, ku ktorému prislúcha aj podiel na prístupovej ceste o výmere 140 m2. Popri novovzniknutej súkromnej ceste je v pláne vybudovať 8 rodinných domov,čo môžeme označiť ako novú malú súkromnú štvrť. Neďaleko tejto lokality je v blízkej budúcnosti plánovaná výstavba viacerých rodinných domov, čo poukazuje na zvýšený záujem o bývanie v obci Horný Hričov. Rozmery pozemku sú ideálne na výstavbu väčšieho rodinného domu. Všetky inžinierske siete spolu s optickým internetom sú dotiahnuté priamo na pozemok. Budúci majiteľ pozemku môže tým pádom na základe stavebného povolenia okamžite začať s výstavbou svojho vysnívaného domu. Tento pozemok bude možné odkúpiť najskôr v auguste 2022.

V Hornom Hričove je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu obchod, pošta, materská a základná škola, multifunkčné, workoutové a detské ihrisko, zastávka SAD a železničná zastávka. Horný Hričov je vzdialený len 8km od krajského mesta Žilina a veľkou výhodou je 3km vzdialený privádzač na diaľnicu.

Samozrejmosťou sú finančné a právne služby v cene. V prípade potreby Vám zabezpečíme hypotekárny úver s kompletným servisom taktiež v cene.
Viac informácií na uvedenom telefónnom čísle.

Fotky

Neváhajte nás kontaktovať

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

+421 911 781 636