Na predaj polyfunkčný objekt, centrum, Bratislava, Staré mesto

Mám záujem

Kontaktujte nás

150 m2

ROZLOHA

4 500 000 €

CENA

Ďalšie vlastnosti

Úžitková plocha

1020 m2

Popis

Ponúkame Vám investičnú príležitosť v centre mesta Bratislava, mestská časť Staré mesto, v pamiatkovej rezervácii. Ide o 8-podlažný polyfunkčný objekt s jedným podzemným podlažím, skolaudovaný v roku 2005. Na čelnej fasáde objektu je umiestnených 6 svetelných reklám, tzv. backlights o výmere 8 m x 1,5 m.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* lokalita: Bratislava – Staré Mesto, ul. Námestie SNP
* zastavaná plocha: 150 m2
* úžitková plocha: 1020 m2
z toho:
– obchodné priestory: 255 m2
– kancelárske priestory: 524 m2
– spoločné priestory: 168 m2
– technické zázemie: 73 m2
* vlastníctvo: firemné

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:
Začiatkom roku 2017 boli všetky kancelárie na 3. – 8. nadzemnom podlaží prestavané a kompletne zariadené na apartmány za účelom dlhodobého a krátkodobého prenájmu. Súčasťou apartmánov na najvrchnejších podlažiach sú terasy s krásnym výhľadom na staré mesto a hrad.

V októbri roku 2017 sa ukončila výmena stúpačiek TUV, inštalácia nových kotlov a technológie klimatizácie a vykurovania.

Posledná etapa rekonštrukcie bola zavŕšená v júni 2020 výmenou dlažby, klimatizácie a vzduchotechniky obchodných priestorov, t.j. podzemného, 1. a 2. nadzemného podlažia.

* nehnuteľnosť je bez tiarch

LOKALITA:
Výhody lokality a polohy objektu:
– Vizibilita: napriek vysokej zastavanosti, vďaka jedinečnej polohe na námestí, preskleným výkladom a svetelným reklamám na čelnej fasáde, je objekt už zďaleka viditeľný a pútavý.
– Frekventovanosť: námestie SNP je jednou z hlavných prístupových tepien pre turistov, pracujúcich, obyvateľov a návštevníkov centra Bratislavy. V okolí objektu je situovaných mnoho rôznorodých obchodných prevádzok a inštitúcií, ako napr. reštaurácie, kaviarne, banky, tržnica, supermarket, atď.
– Dostupnosť: priamo na námestí sa nachádza viacero zastávok mestskej hromadnej dopravy a parkovísk.
– Atraktivita: lokalita sa prezentuje statusom tzv. „dobrej adresy“, t.j. úzke centrum hlavného mesta s limitovanou výstavbou, a s tým súvisiacou atraktivitou pre určité profesie a vyššou hladinou cien nájmu. Námestie SNP čaká v rokoch 2024-2025 rozsiahla rekonštrukcia zhruba za 20 miliónov eur, ktorá vytvorí podzemnú garáž pod námestím s 500 parkovacími miestami, viac zelene a oddychové zóny.

Fotky

Realitný maklér
Ing. Karin Rajnohová, PhD. Realitný maklér

Neváhajte nás kontaktovať

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

0944329767

Realitný maklér