Priestranný byt 3+1, Hájik

Mám záujem

Kontaktujte nás

73 m2

ROZLOHA

147 000 €

CENA

Hájik

LOKALITA

Ďalšie vlastnosti

Úžitková plocha

73 m2

Popis

Exkluzívne ponúkame na predaj byt 3+1 na sídlisku Hájik v meste Žilina, ktorý sa nachádza na prvom poschodí bytového domu s celkovou úžitkovou plochou 73m2, výbornou orientáciu V/Z a dobrým dispozičným riešením.

Nehnuteľnosť je kompletne zrekonštruovaná a to nielen byt, ale aj bytový dom. Do bytového domu sa dostanete novým vchodom z východnej, alebo západnej strany. Po vstupe do budovy sa dostanete do chodby, v ktorej boli urobené nové obklady, maľovka, rekonštrukcia výťahu a spoločných priestorov.

Vstupom do bytu sa ocitnete v priestrannej chodbe, v ktorej sa nachádza vstavaná skriňa, na podlahe je keramická dlažba, ktorá je v celej chodbe, kuchyni a v kúpeľni. S chodby sa dostanete do troch samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne a toalety. Po ľavej strane od vchodových dverí sa nachádza útulná obývacia miestnosť, po pravej strane je spálňa a detská izba s orientáciou na východ, podlahu vo všetkých izbách pokrývajú koberce. Hneď za obývačkou sa nachádza vkusne zariadená kuchyňa so vstavanými spotrebičmi a potravinovou skrinkou. Priamo z kuchyne je vchod na loggiu s orientáciou na západ. V zúženej časti chodby medzi kuchyňou a detskou izbou sa nachádza samostatná kúpeľňa a toaleta.

Mesačné náklady sú v celkovom objeme 230€ na štvorčlennú rodinu, z čoho je bytové družstvo 170€, energie a koncesionárske poplatky spolu cca 60€.

K bytu prislúcha pivnica a podiel na spoločných priestoroch bytového domu – kočikáreň, miestnosť na bicykle a podobne.

Sídlisko Hájik poskytuje dobrú občiansku vybavenosť, nakoľko sa v blízkosti bytu nachádza škôlka, základná škola, nákupné strediská, reštaurácia, lekáreň, kostol a športoviská.

V prípade záujmu neváhajte kontaktovať makléra.

Fotky

Neváhajte nás kontaktovať

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

+421 911 781 636