!Znížená cena! Rodinný dom s pozemkom 2482m² v obci Staškov

Mám záujem

Kontaktujte nás

174 m2

ROZLOHA

140 000 €

CENA

Staškov

LOKALITA

Ďalšie vlastnosti

Pozemok

2308 m2

Garáž

áno

Popis

Level reality exkluzívne ponúka na predaj zachovalý rodinný dom v pôvodnom stave s priestrannou garážou v tichej časti obce Staškov. Táto nehnuteľnosť je vhodná na rekonštrukciu, čo ponúka možnosť novému majiteľovi naplno využiť svoju fantáziu a zariadiť si nové bývanie podľa svojich predstáv.

Rodinný dom sa nachádza na pozemku o výmere 2482m², z ktorého 174m² tvorí zastavaná plocha domu. Rozloha pozemku ponúka veľa možností jeho využitia na rôzne účely, napríklad si môže nový majiteľ na pozemku osadiť bazén, vybudovať detské ihrisko, pristaviť terasu a stále ostane dostatok miesta na záhradku, ovocný sad alebo skalku.

Siete

Nehnuteľnosť je napojená na vlastný rezervoár vody, čo je obrovskou výhodou v rámci šetrenia rodinného rozpočtu. Ďalej je nehnuteľnosť napojená na elektrickú energiu, vykurovanie je riešené tuhým palivom, čo je v dnešnej dobe taktiež výhodou a odpad je riešený formou žumpy s trativodom. Plyn sa nachádza v prístupovej cestez ktorá vedie k nehnuteľnosti, takže v prípade potreby nebude problém sa pripojiť.

Dispozícia

Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza vstupná chodba so špajzou, ďalšia chodba, z ktorej sa dostanete do dvoch izieb, kuchyne, obývačky, kúpeľne a do spálne. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú dve izby a jedna priestranná podkrovná miestnosť, ktorá sa dá využiť ako ďalšia somostatná bytová jednotka. Veľkou výhodou tejno nehnuteľnosti je že je takmer celá podpivničená a celá táto časť domu je betónova a vôbec nevlhne.

Občianská vybavenosť

Obec Staškov disponuje všetkou potrebnou občianskou vybavenosťou Nachádza sa tu základná škola, kostol, pošta, autobusová a vlaková zastávka, reštaurácia, športoviská, rôzne kultúrne paniatky a podobne.

Samozrejmosťou sú finančné a právne služby v cene. V prípade potreby Vám zabezpečíme hypotekárny úver s kompletným servisom tak isto v cene. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie kontaktujte makléra.

Fotky

Realitný maklér
Samuel Badík Realitný maklér

Neváhajte nás kontaktovať

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

+421910543004

Realitný maklér