Rodinný dom v centre mesta Bytča

Mám záujem

Kontaktujte nás

210 m2

ROZLOHA

200 000 €

CENA

Bytča

LOKALITA

Ďalšie vlastnosti

Pozemok

343 m2

Úžitková plocha

300 m2

Popis

POZOR!
V prípade vážneho záujmu vieme klientovi pripraviť projektovú dokumentáciu a vizualizácia na rekonštrukciu a tak isto sa vieme dohodnúť na znížení ceny.

Ponúkame na predaj rodinný dom vo veľmi dobrom pôvodnom stave v lukratívnej lokalite centra mesta Bytča. Nachádza sa v tichej lokalite v blízkosti historickej pamiatky Bytčiansky kaštieľ, čím svojou polohou naberá na atraktivite a s celkovou výmerou pozemku a zastavanej plochy 653m2 je vhodný ako investícia do budúcnosti, nakoľko po rekonštrukcií bude spĺňať kritéria lukratívnej nehnuteľnosti. Svojou dispozíciou je dom vhodný na vytvorenie dvoch samostatných bytových jednotiek, nakoľko neobývané podkrovie ponúka možnosť vybudovania minimálne dvoch izieb s kuchyňou, kúpeľňou a toaletou. Na prízemí domu sa nachádza vstupná chodba, 3 väčšie izby, priestranná jedáleň s pôvodnou murovanou pecou, menšia kuchynka, špajza, samostatná kúpeľňa ako aj toaleta. Suterén domu ponúka dve väčšie samostatné pivnice pričom v jednej z nich sa nachádza plynový kotol, prostredníctvom ktorého je nehnuteľnosť vykurovaná.
Pri dome sa nachádza pozemok o výmere 343m2, na ktorom sú vysadené ovocné dreviny a menšia hospodárska budova s garážou o celkovej výmere 46m2.
Ako napovedá lokalita nehnuteľnosti, občianska vybavenosť na tomto mieste je plne rozvinutá a disponuje všetkými aspektmi a výbornou dostupnosťou. Vhodné ako investičná príležitosť.

Samozrejmosťou sú finančné a právne služby v cene. V prípade potreby Vám zabezpečíme hypotekárny úver s kompletným servisom tak isto v cene. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie kontaktujte makléra.

Fotky

Realitný maklér
Samuel Badík Realitný maklér

Neváhajte nás kontaktovať

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

+421910543004