Rozostavaný rodinný dom v blízkosti centra obce Horný Hričov

Mám záujem

Kontaktujte nás

100 m2

ROZLOHA

150 000 €

CENA

Ďalšie vlastnosti

Pozemok

325 m2

Garáž

áno

Popis

Dávame do pozornosti rozostavaný rodinný dom neďaleko centra obce Horný Hričov,. Táto nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku s výmerou 425m². V prípade záujmu je možnosť dokúpiť menší domček v dobrom pôvodnom stave vo hodnote 30 000€, so zastavanou plochou 65m² a pozemkom 195m², ktorý môže budúci majiteľ využiť napríklad na uskladnenie strojov, náradia alebo ako ďalšiu obytnú jednotku.

NEHNUTEĽNOSŤ

Keďže sa jedná o rozostavaný rodinný dom, aktuálne je vybudované prvé nadzemné podlažie s obytnou plochou 69m², schodisko na druhé nadzemné podlažie a parkovanie, ktoré je potrebné nadkryť. Prvé nadzemné podlažie pozostáva zo vstupnej predsiene, chodby z ktorej sa dostanete do kúpeľne, samostantnej toalety, izby, technickej miestnosti, šatníku a do obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, z ktorej je vstup na terasu a záhradu. Toto podlažie je vybudované z materiálu Ytong. K nehnuteľnosti je samozrejme k dispozícií celá projektová dokumentácia.

INŽINIERSKE SIETE

Vďaka polohe nehnuteľnosti nie je problém so sieťami. Na pozemok je zavedená elektrická sieť, vodovod a kanalizácia. Plyn dovedený nie je, ale nakoľko vedie popri cestnej komunikácií v prípade potreby nebude problém sa napojiť.

POZEMOK

Pozemok prislúchajúci k rodinnému domu je rovinatého charakteru a nachádza sa na ňom už spomínaný domček v pôvodnom stave a drevenný domček pre hydinu. Na pozemku sa taktiež nachádzajú listnaté dreviny, ktoré poskytujú príjemný chládom v horúcich letných dňoch a po oplotení sa ťahá sladučké hrozno.

OBČIANSKÁ VYBAVENOSŤ

Obec Horný Hričov ponúka nadpriemernú obečianskú vybavenosť nakoľko sa tu nachádza materská a základná škola prvého stupňa, supermarket, pošta, kostol, autobusová zastávka SAD, vlakové nástupište, futbalové a multifunkčné ihrisko, workout park a detský park. Nezanedbateľnou výhodou tejto nehnuteľnosti je jej poloha a pretože sa nachádza neďaleko centra obece, sú všetky tieto miesta len na skok.

Výhodou tejto nehnuteľnosti je, že si ju nový majiteľ vie prispôsobiť svojim požiadavkám a dostatočné veľký pozemok ponúka veľa možností na sebarealizáciu a aktívny oddych.

Samozrejmosťou sú finančné a právne služby v cene. V prípade potreby Vám zabezpečíme hypotekárny úver s kompletným servisom tak isto v cene. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie kontaktujte makléra.

Fotky

Realitný maklér
Samuel Badík Realitný maklér

Neváhajte nás kontaktovať

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

+421910543004

Realitný maklér