Slnečný investičný pozemok v intraviláne obce Horná Mariková

Mám záujem

Kontaktujte nás

1216 m2

ROZLOHA

21 €

CENA

Ďalšie vlastnosti

Pozemok

1216 m2

Popis

Dávame do pozornosti investičný pozemok v tichej, okrajovej lokalite Hornej Marikovej, časť Gacovce. Pozemok má výmeru 1216m2, vedie k nemu spevnená prístupová cesta po obecnej parcele a boli na ňom vykonané čiastočné pozemkové úpravy, ako je vidieť na fotografiách. Nakoľko sa tento pozemok nachádza v zastavanej časti, je vhodný na výstavbu chaty, na ktorú je vydané aj povolenie a v minulosti sa tu nachádzala nehnuteľnosť so súpisným číslom.

Čo sa týka inžinierskych sietí, priamo na pozemku sa nachádza kopaná studňa s dostatočnou kapacitou vodného zdroja, elektrická prípojka sa nachádza vo vzdialenosti 30, 50 a 90 metrov, plyn a kanalizácia sa v danej lokalite nenachádzajú.

Pozemok je vhodný pre ľudí, ktorý sú radi obkolesený prírodou, obľubujú vychádzky po lese a turistiku, prípadne potrebujú na víkend vypnúť a vzdialiť sa od ruchu mesta. Taktiež je táto nehnuteľnosť vhodná aj ako investičný zámer, pretože ponúka dostatok miesta pre dve chaty so súkromným wellnessom a altánkom s využitím na komerčné účely. Zaujímavým benefitom je, že v rámci nášho portfólia vieme v prípade potreby zabezpečiť kompletnú projektovú dokumentáciu aj realizáciu takéhoto projektu.

V prípade záujmu o nehnuteľnosť a pre viac informácií kontaktujte makléra na uvedených kontaktných údajoch.

Fotky

Realitný maklér
Samuel Badík Realitný maklér

Neváhajte nás kontaktovať

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

+421910543004

Realitný maklér