Slnečný pozemok v okrajovej časti obce Horný Vadičov

Mám záujem

Kontaktujte nás

550 m2

ROZLOHA

33 €

CENA

Ďalšie vlastnosti

Pozemok

550 m2

Popis

Level reality ponúka na predaj dva mierne svahovité pozemky nachádzajúce sa vedľa seba v tichej, okrajovej časti obce Horný Vadičov v tesnej blízkosti intravilánu. Tieto pozemky majú každý šírku 15 metrov a dĺžku 129 metrov čo predstavuje celkovú plochu 3880m2. Aktuálne pripravujeme rozparcelovanie týchto parciel na pozemky s rozmermi 26×32 metrov čo predstavuje novovzniknuté pozemky s výmerou približne 830m2. V rámci parcelácie vznikne aj prístupová cesta ku každému z pozemkov.

Čo sa týka inžinierskych sietí, v neďalekej blízkosti sa nachádza vodovod vzdialený približne 50 metrov, o niečo ďalej sa nachádza elektrika a keďže obec nemá vybudovanú kanalizáciu odpad sa dá riešiť napríklad formou žumpy.

Tento pozemok je vhodný na stavbu rodinného domu alebo sa dá využiť ako investičná príležitosť, ktorú Vám vieme navrhnúť, pripraviť a realizovať.

Samozrejmosťou sú finančné a právne služby v cene. V prípade potreby Vám zabezpečíme hypotekárny úver s kompletným servisom tak isto v cene.

V rámci našich služieb ponúkame klientom taktiež vypracovanie geometrického plánu, vybavenie stavebného povolenia a výstavbu samotnej nehnuteľnosti.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie kontaktujte makléra.

Fotky

Realitný maklér
Samuel Badík Realitný maklér

Neváhajte nás kontaktovať

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

+421910543004

Realitný maklér