Slnečný stavebný pozemok v okrajovej časti obce Ovčiarsko

Mám záujem

Kontaktujte nás

805 m2

ROZLOHA

100 000 €

CENA

Ovčiarsko

LOKALITA

Ďalšie vlastnosti

Pozemok

805 m2

Popis

Level reality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok svahovitého charakteru, nachádzajúci sa v tichej, okrajovej časti obce Ovčiarsko s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Obec Ovčiarsko sa nachádza 8,5 kilometra od mesta Žilina čo predstavuje asi 10 minút cesty autom. Vďaka svojej polohe predstavuje pozemok výborne spojenie dostupnosti a pokojného bývania. Samotný pozemok je široký 15 metrov a dlhý 53,5 metra čo predstavuje celkovú výmeru 805m2 z čoho sa predáva 1/2. V prípade seriózneho záujmu a rýchleho jednania je možné pozemok odkúpiť aj ako celok.

Pozemok sa nachádza v územnom pláne obce, vedie k nemu asfaltová prístupová cesta a nachádza sa na ňom elektrická prípojka a obecný vodovod. Tento pozemok sa nachádza sa mimo úrovne diaľnice, tým pádom si môže nový majiteľ užívať nerušené bývanie v blízkosti prírody.

Tento pozemok je vhodný na stavbu rodinného domu alebo sa taktiež dá využiť ako investičná príležitosť, ktorú Vám vieme navrhnúť, pripraviť a realizovať.

Samozrejmosťou sú finančné a právne služby v cene. V prípade potreby Vám zabezpečíme hypotekárny úver s kompletným servisom tak isto v cene.

Fotky

Realitný maklér
Martin Vaňko Realitný maklér

Neváhajte nás kontaktovať

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

+421949358106