Stavebné pozemky v obci Kostolec

Mám záujem

Kontaktujte nás

520 m2

ROZLOHA

60 000 €

CENA

Kostolec

LOKALITA

Ďalšie vlastnosti

Pozemok

520 m2

Popis

Ponúkame na predaj slnečné pozemky obkolesené prírodou v tichej, turistickej lokalite v obci Kostolec, ktorá je vzdialená 10 kilometrov od okresného mesta Považská Bystrica.
K dispozícií budú parcely o výmere od 380m² do 420m², ku ktorým bude prislúchať podiel na prístupovej ceste o výmere 61m² a podiel na pozemku medzi hlavnou cestou a potôčikom o výmere 41m². Na tomto pozemku vznikne menšie detské ihrisko, ktoré zabezpečí dostatok zábavy pre Vaše ratolesti a môžete ich zároveň sledovať z pohodlia Vášho nového domova, alebo zo záhrady.
K pozemkom je vydané záväzné stanovisko obce so súhlasom pre IBV rodinných dvojdomov na tomto území. Aktuálne sú v procese vybavovania všetky náležitosti ohľadom zavedenia inžinierskych sietí a vybudovania prístupovej cesty, aby boli pozemky pripravené pre nových majiteľov k výstavbe rodinných domov.
Pozemky sa budú v prvej fáze predávať za nižšie ceny, po vybudovaní prístupovej cesty budú ceny pozemkov rásť a budú sa prispôsobovať podľa aktuálnych cien na trhu. Využite teda príležitosť a rezervujte si u nás jeden z pozemkov.
V prípade záujmu je možné zarezervovať si pozemok už teraz. Neváhajte teda kontaktovať makléra a dojednať si podmienky kúpy pozemku.

Fotky

Realitný maklér
Samuel Badík Realitný maklér

Neváhajte nás kontaktovať

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

+421910543004

Realitný maklér