Prejsť na obsah

REALITNÉ SLUŽBY

V ponuke služieb sa náš klient môže spoľahnúť na profesionálny prístup našich maklérov pri sprostredkovaní kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Zároveň Vám poskytneme právnu pomoc pri vypracovaní zmlúv potrebných k prevodu vlastníctva nehnuteľnosti, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku, geometrického plánu, projektovej dokumentácie a stavebného povolenia.

Mám záujem

abstraktné logo Level Reality

Finančné služby

V rámci finančných služieb zabezpečíme klientom kompletné poradenstvo, ktoré bude prispôsobené priamo klientovým aktuálnym potrebám. Taktiež sa môžete spoľahnúť na zvolenie objektívneho riešenia, vďaka nášmu širokému portfóliu popredných spoločností, s ktorými spolupracujeme.

 

Partneri

O Spoločnosti

Spolupracujeme s tímom odborníkov a profesionálov v oblasti kapitálového trhu a investícií, kde pôsobia s dlhoročnou praxou. Našim klientom prinášame alternatívny prístup investovania, ktorý otvára možnosti stabilného rastu aj počas nepriaznivých
situácií.

Cieľom ACTIVE GROWTH FUND je dlhodobý vzťah s klientom, zabezpečujúci nadštandardné výsledky a zastrešenie aktívneho
manažovania rizík. Prostredníctvom kvalitných služieb zabezpečujeme budúcnosť našim klientom a ďalším generáciám.

Mám záujem

abstraktné logo Level Reality

Stavebná činnosť

Stavebná činnosť zahŕňa realizáciu stavieb na kľúč, či už rodinných domov, rekreačných objektov alebo chát. Samozrejmosťou je povrchová úprava pozemkov a dotiahnutie inžinierskych sietí priamo na miesto, kde sa má realizovať výstavba.

 

Partneri

Mám záujem

abstraktné logo Level Reality

DEVELOPMENT

Našim klientom a členom LEVEL REALITY ponúkame možnosť podieľať sa na realizácií projektov formou investovania do nehnuteľností po dobu minimálne 3 rokov, prípadne formou vkladu vlastnej nehnuteľnosti do projektu. Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnych číslach v sekcí Kontakt.

Mám záujem

abstraktné logo Level Reality

Výkup pozemkov

Ponúkame možnosť sprostredkovania výkupu podielov na pozemku, ako aj možnosť  kúpy pozemku. Ak máte pozemok a chcete ho odpredať, neváhajte nás kontaktovať. Určite sa dohodneme.

Mám záujem

abstraktné logo Level Reality