Priestranný dvojpodlažný rodinný dom s pivnicou a garážou v obci Varín

Mám záujem

Kontaktujte nás

176 m2

ROZLOHA

165 000 €

CENA

Varín

LOKALITA

Ďalšie vlastnosti

Pozemok

356 m2

Úžitková plocha

280 m2

Balkón

16.00 m2

Garáž

áno - 2 autá

Popis

Ponúkame Vám na predaj rozostavaný rodinný dom s garážou pre dve autá a s pozemkom o výmere 356 m2 vo vyhľadávanej lokalite obec Varín. Na výstavbu domu bol použitý materiál Porfix a nakoľko je dom v štádiu rozostavanej stavby, nový majiteľ si ho môže navrhnúť podľa vlastných predstáv, pričom dorobenie nehnuteľnosti do finálneho štádia mu vieme zabezpečiť v rámci našich doplnkových služieb.

Samotná nehnuteľnosť pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a je kompletne podpivničená čomu napovedajú štyri samostatné pivnice, pričom v jednej z pivníc sa nachádza pred príprava na kotol na tuhé palivo aj na plyn.

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI

Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza vstupná chodba, z ktorej sa dostanete do priestrannej miestnosti, ktorá môže byť využitá ako obývacia izba spojená s jedálňou a kuchyňou, do jednej samostatnej izby, kúpeľne a do samostatnej toalety. Medzi toaletou a izbou sa nachádza ďalšia chodba, z ktorej sa dostanete schodiskom do pivnice a na druhé nadzemné podlažie. Taktiež sa tu nachádza predpríprava na malý výťah.
Druhé nadzemné podlažie disponuje väčšou chodbou, tromi samostatnými izbami, kúpeľňou, taktiež samostatnou toaletou, obývacou izbou spojenou s kuchyňou, z ktorej je vchod na priestranný balkón o veľkosti 16 m2
a do prislúchajúcej špajze.

INŽINIERSKE SIETE

Čo sa týka inžinierskych sietí nehnuteľnosť je napojená na elektrickú energiu, verejný vodovod a kanalizáciu. Plynové potrubie vedie priamo popred dom, takže v prípade záujmu pripojiť sa aj na plyn nebude žiadny problém.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

Obec Varín disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a v neďalekej blízkosti nehnuteľnosti sa nachádza obecný úrad, materská a základná škola, pošta, lekárke ambulancie, autobusová zastávka, vlakové nástupište, kostol supermarket Tesco, námestie a mnoho ďalších objektov a služieb.

Samozrejmosťou sú finančné a právne služby v cene. V prípade potreby Vám zabezpečíme hypotekárny úver s kompletným servisom tak isto v cene. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie kontaktujte makléra.

Fotky

Realitný maklér
Samuel Badík Realitný maklér

Neváhajte nás kontaktovať

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

+421910543004

Realitný maklér